Tai BTL (angl. Below the Line) reklamos paslaugos.

Skirtingai nuo masinės komunikacijos priemonių, tokia reklamos forma orientuota į tiesioginį kontaktą su vartotoju. Nuo idėjos iki įgyvendinimo atliekame prekės ženklo aktyvacijas, pardavimų skatinimo kampanijas, produktų prezentacijas ir degustacijas. Sukursime BTL komunikacijos planą, kūrybinį sprendimą ir įgyvendinsime visoje Lietuvos teritorijoje. Galime pasiūlyti nuo lokalių BTL kampanijų iki nacionalinių akcijų apimančių šimtus lokacijų.

Mūsų projektai

Netradicinės rinkodaros sprendimai


Tradicinė reklama per daug nutolusi nuo vartotojo, ji naudoja vienkryptę komunikaciją. Mes siūlome sprendimus, kurie padeda prekių ženklams būti arčiau jų auditorijos ir kalbėtis su ja. Mes galime įtakoti žmonių elgesį pardavimo vietoje ir paskatinti išmėginti produktą ar paslaugą. Jokia kita reklamos forma negali perteikti skonio, mes leidžiame paragauti produkto perteikdami jo savybes ir privalumus. Mūsų komanda gali padėti išspręsti įvairius rinkodaros iššūkius, susisiekite ir pradėkime dirbti jau šiandien.


Plačiau >>

Degustacijų organizavimas – sprendimas norintiems populiarinti tam tikrus produktus


Naujų produktų įvedimas į rinką neretai reikalauja tikrai nemažai laiko bei pastangų, tačiau tuomet, jei yra pasirenkama tinkama reklamos forma, puikiais rezultatais galima džiaugtis kur kas greičiau. Tuo atveju, jei siekiate populiarinti tam tikrus maisto produktus ar gėrimus, degustacijų organizavimas gali būti tikrai puikia išeitimi, o priežasčių, kodėl verta rinktis būtent šią galimybę, yra ne taip ir mažai.

Degustacijų organizavimo privalumai

  • Degustacijų organizavimas gali padėti praplėsti klientų ratą: vartotojai, atradę patikusius produktus vėliau gali susigundyti jų įsigyti. Kartais vartotojai yra nusiteikę gana skeptiškai, ir nesiryžta pirkti naujų produktų, todėl degustacija gali padėti jiems paprasčiau apsispręsti, ar tam tikra prekė tikrai yra verta jo investicijų;
  • Informacija apie dėmesio vertas prekes sklinda labai greitai, todėl išbandę tam tikrus produktus juos gali rekomenduoti ir draugams;
  • Degustacijos visada padeda tobulėti: vartotojai, išbandę tam tikrus produktus, gali išsakyti savo nuomonę apie jūsų siūlomą produkciją, taigi, žinosite, kokie yra produkcijos privalumai bei trūkumai;
  • Degustacijų organizavimas padeda palaikyti tiesioginį ryšį su potencialiais klientais: jei apsiribotumėte vien tik reklama spaudoje ar internetinėje erdvėje, jūsų siunčiama žinutė nebūtinai pasiektų gavėją, tačiau tuomet, jei rengsite degustacijas, galite būti užtikrinti, kad susidomėjimas siūlomais produktais smarkiai išaugs.

Degustacijų organizavimą patikėkite profesionalams

Degustacijų organizavimas bus kur kas paprastesnis ir sklandesnis, jei šį darbą patikėsite šios srities profesionalams, kurie pasirūpins, kad degustacijai būtų parenkamas tinkamas laikas ir tam tinkamiausia vieta. UAB „Galley Group“ – tai bendrovė, kuri degustacijų organizavimu rūpinasi jau 15 metų, tad galite būti užtikrinti, kad visi darbai bus atliekami sklandžiai, o rezultatas jūsų tikrai  nenuvils. Jei siekiate į rinką įvesti naujus produktus, tokiu atveju kreipkitės į šią kompaniją, ir galėsite atrasti pačius geriausius sprendimus. Degustacijų metu užmegsite tiesioginį kontaktą su potencialiais klientais, supažindinsite juos su siūloma produkcija bei išgirsite nuomonę apie jūsų siūlomus maisto produktus ar gėrimus. Taigi, jei siekiate, kad tam tikros produkcijos populiarinimas būtų greitesnis ir sklandesnis, pasvarstykite apie galimybę organizuoti degustaciją.

Suskleisti