Gero renginių organizatoriaus darbas – numatyti kelis žingsnius į priekį ir jiems pasiruošti.

Tikime, jog individualus požiūris į kliento poreikius prilygsta meistriškam siuvėjo darbui, kuomet galutiniame rezultate drabužis guli kaip „nulietas”. Todėl prieš „kirpdami“, tikrai gerai „pamatuojame“ – susipažįstame su įmonės istorija, filosofija, vertybėmis, žmonėmis. Siūlome visas renginių organizavimo paslaugas – nuo idėjos iki visiško jos įgyvendinimo.

Mūsų projektai

Išskirtiniai renginiai įmonėms


Jūs turite progą švęsti, mes žinome kaip tai padaryti įsimintinai. Renginį vertiname kaip komunikacijos su auditoriją formą, visada galvojame, kokius įspūdžius ir žinutę norime perteikti dalyviams. Geri renginiai perteikia įmonės filosofiją ir motyvuoja darbuotojus dirbti. Todėl kiekvieno renginio organizavimas prasideda nuo nuodugnaus kliento poreikių nustatymo ir tik tuomet vyksta idėjų generavimas, ir renginio plano sudarymas. Mūsų tikslas kiekvienam klientui sukurti išskirtinį renginį ir nepamirštamus įspūdžius.


Plačiau >>

Renginių organizavimas, kuris jūsų tikrai nenuvils!


Pasiruošimas įvairiems renginiams neretai pareikalauja tikrai nemažai laiko bei pastangų, tad visada yra palanku visus darbus patikėti ekspertams. UAB „Galley Group“ – tai įmonė, kuri renginių organizavimą siūlo jau 15 metų, todėl didelė darbo patirtis visada užtikrina pačius geriausius rezultatus. Visai nesvarbu, kokių renginių organizavimas jus domina – UAB „Galley Group“ gali padėti organizuoti valstybinių institucijų renginius, rengti teminius vakarėlius, paruošti įvairių produktų ar paslaugų pristatymus, ir t.t. Ši kompanija siūlo visas renginių organizavimo paslaugas – pradedant idėjomis, ir baigiant visišku jų įgyvendinimu.

Palankūs klientų įvertinimai

UAB „Galley Group“ yra sulaukusi daugybės klientų įvertinimų, kurie yra tikrai palankūs. Organizuojant renginius savarankiškai neretai pristinga ne tik idėjų, bet taip pat ir įgūdžių jas įgyvendinant, todėl šios kompanijos siūlomas renginių organizavimas visada gali būti palankiu pasirinkimu. Nors šiuo metu renginių organizavimą siūlančių įmonių skaičius yra ganėtinai didelis, tačiau ne visada yra paprasta išsirinkti tikrai gerus specialistus, kurie garantuotų geriausią rezultatą. Nusprendę pasirinkti UAB „Galley Group“ galite net neabejoti, kad suorganizuoti renginiai puikiai pateisins jūsų lūkesčius.

Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams

Kiekvieno kliento poreikiai yra labai skirtingi, todėl planuojant renginius labai svarbu tai, kad renginių organizavimo specialistai būtų pakankamai dėmesingi ir įsiklausytų į jūsų pageidavimus. UAB „Galley Group“ įgyvendintų projektų sąraše puikuojasi labai skirtingi renginiai, todėl galite būti visiškai ramūs, kad kiekvienu atveju bus pasiektas maksimaliai geras rezultatas. Visai nesvarbu, kokį renginį planuojate, ši bendrovė pasirūpins, kad planuojamas renginys jums padovanotų įsimintinų įspūdžių.

Renginių organizavimas palankia kaina

Nors įprasta manyti, kad renginių organizavimo paslaugos kainuoja labai brangiai, todėl imamasi savarankiškai įgyvendinti sumanymus, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. UAB „Galley Group“ gali pasiūlyti renginių organizavimą tikrai palankiomis kainomis, o nustatyti įkainiai visuomet priklauso nuo to, kokie yra kliento lūkesčiai. Susisiekę su šia kompanija galėsite aptarti renginio organizavimo detales, ir taip pat galėsite sužinoti, kiek tai kainuos. Įsitikinsite patys, kad renginių organizavimas tikrai nėra toks brangus, kaip neretai yra manoma!

Suskleisti