Gero renginių organizatoriaus darbas – numatyti kelis žingsnius į priekį ir jiems pasiruošti.

Tikime, jog individualus požiūris į kliento poreikius prilygsta meistriškam siuvėjo darbui, kuomet galutiniame rezultate drabužis guli kaip „nulietas”. Todėl prieš „kirpdami“, tikrai gerai „pamatuojame“ – susipažįstame su įmonės istorija, filosofija, vertybėmis, žmonėmis. Siūlome visas renginių organizavimo paslaugas – nuo idėjos iki visiško jos įgyvendinimo.

Mūsų projektai
INTERMEDIX LIETUVA

Naujus 2019 metus, kartu su UAB „Intermedix Lietuva“ darbuotojais, pradėjome su trenksmu. Sausio 5 dieną, Kauno mieste, Gargare vyko spalvingas ir nepakartojamas „Intermedix Lietuva“ įmonės kalėdinis vakarėlis „Wonderland“, kurio metu buvo apdovanoti geriausi 2018 metų darbuotojai.

„Wonderland“ tema visus svečius nukėlė į nuostabų pasakų pasaulį, kuriame galėjai sutikti daugybę skirtingų personažų, kurių pozityvas ir gera nuotaika tik dar labiau papuošė renginį.

Įspūdingos dekoracijos ir projekcijos Kauno Gargarą pavertė surealistiniu pasauliu, kuriame kiekvienas nors vienam vakarui galėjo tapti pasakų personažu ir pamiršti kasdienius rūpesčius.

Renginyje dalyvavo 400 žmonių, kurio metu jie išvydo ne tik apdovanojimus, tačiau ir įspūdingus pasirodymus bei atidavė visas jėgas šokių aikštelėje.