Choose a service:
We work in

Lithuania, Latvia, Estonia.

Therefore, we can carry out your ideas and wishes not only in Lithuania.
Galley Group has more than 300 clients,
5000 successful projects and 50 employees.

Our clients

Btl marketing – netradicinės reklamos paslaugos


Dauguma įmonių, siūlančių tam tikras prekes ar paslaugas, neišnaudoja visų reklamos galimybių. Dažniausiai yra apsiribojama vien tik reklaminiais lankstinukais ar reklama socialiniuose tinklalapiuose, tačiau tai ne visada padeda pasiekti tikslinę potencialių klientų auditoriją. Btl marketing – tai netradicinės reklamos paslaugos, kurios apima reklamą prekybos vietose, reklamą parodose, įvairias degustacijas, ir t.t. Tokios reklamos formos yra orientuotos į tiesioginį kontaktą su potencialiais klientais, todėl tai gali užtikrinti maksimaliai gerą rezultatą.


Plačiau >>

Svarbiausi Btl marketing privalumai

  • Niekam ne paslaptis, kad įvairi tradicinė reklama yra vertinama gana neigiamai, ir taip yra dėl jos pertekliaus. Vis dėlto, tam tikra neįprasta reklama, gali sužadinti vartotojų smalsumą: pavyzdžiui, gali būti siūlomos produktų degustacijos, „laimės valandos“, ir t.t.;
  • Btl marketing padeda užmegzti tiesioginį kontaktą su potencialiais klientais: pavyzdžiui, parodų metu susidomėjusiems žmonėms galite sutekti daugiau informacijos apie jūsų siūlomus produktus ar vykdomą veiklą, ir galbūt tai pažadins didesnį vartotojų susidomėjimą;
  • Ši netradicinė reklama taip pat gali padėti išsiaiškinti klientų poreikius ar išryškinti esamus siūlomų produktų trūkumus. Pavyzdžiui, „gyvų“ pristatymų metu potencialūs klientai gali išsakyti nuomonę apie testuojamus produktus, o tai, žinoma, leis jums tobulėti.

Kreipkitės į patyrusius specialistus

UAB „Galley Group“ – tai kompanija, kuri Btl marketing paslaugas teikia jau 15 metų. Įmonė neapsiriboja vien tik Lietuvos klientais – netradicinės reklamos paslaugos taip pat yra teikiamos ir Latvijoje, Estijoje bei Baltarusijoje. Teikiamų paslaugų spektras yra labai platus: siūloma rinktis pardavimų skatinimo kompanijų organizavimą, prezentacijų ir degustacijų rengimą, loterijų organizavimą, ir t. t.t. UAB „Galley Group“  taip pat gali pasiūlyti slaptų pirkėjų apklausų rengimą, reklaminės medžiagos platinimą, ir t.t. Įvairių sprendimų pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad palanku kreiptis į specialistus, kurie padės jums atrasti pačius palankiausius pasirinkimus.

Taigi, jei siekiate, kad reklama būtų kuo veiksmingesnė, Blt marketing paslaugos gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Neįprasti reklamos sprendimai padės jums suburti kur kas didesnį klientų ratą, o tai teigiamai atsilieps jūsų įmonės žinomumui bei pardavimų skaičiui.

Suskleisti