Gero renginių organizatoriaus darbas – numatyti kelis žingsnius į priekį ir jiems pasiruošti.

Tikime, jog individualus požiūris į kliento poreikius prilygsta meistriškam siuvėjo darbui, kuomet galutiniame rezultate drabužis guli kaip „nulietas”. Todėl prieš „kirpdami“, tikrai gerai „pamatuojame“ – susipažįstame su įmonės istorija, filosofija, vertybėmis, žmonėmis. Siūlome visas renginių organizavimo paslaugas – nuo idėjos iki visiško jos įgyvendinimo.

Mūsų projektai
KITO KAILYJE

2018 m. Rugsėjo 30d., Vilniuje, stoties rajone organizavome didelę, jaukią ir gerų emocijų kupiną socialinę akciją „Kito kailyje“. Ši socialinė akcija buvo skirta skatinti visų be išimties eismo dalyvių – pėsčiųjų,
automobilių, dviračių, paspirtukų ir kt. vairuotojų sąmoningumą. KITO KAILYJE = KITO KELYJE. Akciją inicijavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Šiame renginyje stengiamės patrauklia forma pristatyti, priminti kelių eismo taisykles, atkreipti dėmesį į saugos diržų, saugaus greičio, atšvaitų, atsakingo telefonų ir kitų išmaniųjų prietaisų naudojimą kelyje, suteikti dalyviams galimybę pabūti „kito kailyje“ ir taip skatinti atsakomybę
prieš imantis rizikingų, neteisingų ar neteisingų sprendimų kitų eismo dalyvių atžvilgiu.

Socialinė akcija buvo afišuojama radijuje, lauko stenduose, socialiniuose tinkluose, viešajame transporte, spaudos pranešimuose ir straipsniuose, tad didžiuojamės šia puikia patirtimi ir nuveiktais darbais.

Šiame renginyje žmonės turėjo galimybę sudalyvauti viešose diskusijose, pasiklausyti muzikos grupių atliekamos gyvos muzikos, patikrinti savo žinias KET protmūšyje, pasidairyti po eismo dalyvių saugumą užtikrinančių stilingų ir naudingų daiktų mugę ar netgi išvysti neįprastą ir stilingą madų šou. Šios ir kitos pramogos pritraukė nemažai žmonių, kurie tikrai, bent vienai dienai, galėjo pasijusti „Kito kailyje“. 

Džiaugiamės įvykusia socialine akcija ir tikimės, kad tai taps šiokia tokia tradicija ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

 

Daugiau informacijos apie renginį:

https://www.15min.lt/tema/kito-kailyje-76116

https://www.15min.lt/video/pokalbis-apie-projekta-kito-kailyje-kaip-gatveje-sutaria-pestieji-dviratininkai-ir-vairuotojai-145098